Online predaj

MyPlan

Toto je pilotná webstránka nášho projektu, na ktorom usilovne pracujeme. Cieľom tejto verzie webu je pomôcť ti začať zdravšie žiť hneď. Prvým najjednoduchším krokom, ktorý môžeš urobiť už dnes je správny pitný režim. Nové funkcie a cenný obsah budú pribúdať postupne. Už čoskoro ťa naučíme najdôležitejšie zásady stravovania.

Naučíme ťa, ako aktívne pracovať na zlepšení svojho zdravia, vitality, kondície a sily. K dispozícii budeš mať kalendár ušitý na mieru podľa tvojej jedinečnosti. Moduly a nástroje na stravovanie, cvičenie, aktívny či pasívny oddych, dýchanie a veľa ďalších možností, ktoré ti pomôžu v zmene k lepšiemu životnému štýlu.

Veľmi nás potešia tvoje podnety na ďalší vývoj tohoto webu, ktoré nám môžeš zaslať.

Sme presvedčení, že web nová stránka MyPlan.Love po pilotnom projekte XYXXGym.com je schopná úžasným spôsobom pomáhať širokému spektru ľudí v oblasti zlepšenia zdravia, vitality, kondície, sily a správnej telesnej hmotnosti. Stanovené ciele je možné napĺňať jedine nezlomnou sebadisciplínou, zodpovednosťou a precíznosťou.

Web stránku MyPlan.Love sme navrhli, vytvorili a budeme ju zdokonalovať vždy kvalifikovaným spôsobom, v dobrej viere, čestne, zdvorilo, s najlepším vedomím a svedomím, v súlade s dobrými mravmi a našimi skúsenosťami v tejto oblasti, ktoré v dosahovaní predmetných cieľov máme a sme schopní ďalej získavať.

#myplanlove #xyxxgym